Siedziby

Olej PLATINUM GEAR ATF VI – nowa jakość dla automatycznych skrzyń biegów

16.02.2023

Nowy produkt w portfolio firmy ORLEN OIL, PLATINUM GEAR ATF VI, to syntetyczny olej przekładniowy, który spełnia wymagania najnowszych specyfikacji ATF. 

Nowy syntetyczny olej przekładniowy to produkt, który z pewnością zainteresuje wszystkich posiadaczy samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Ten zaawansowany technologicznie olej został stworzony z myślą o najbardziej wymagających przekładniach automatycznych i gwarantuje bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Co sprawia, że ten olej jest tak wyjątkowy? Przede wszystkim jest on produkowany z wysokojakościowych olejów bazowych oraz pakietu dodatków uszlachetniających. Dzięki temu zapewnia maksymalną ochronę, najlepszą płynność zmiany biegów, w każdych warunkach niezależnie od pory roku, oraz ochronę elementów przekładni, co przyczynia się do wydłużenia jej trwałości eksploatacyjnej i zapewnienia komfortu jazdy. Jego niska lepkość wpływa na obniżenie zużycia paliwa, a doskonała stabilność temperaturowa przeciwdziała skutkom utleniania.
Gwarancją jakości jest fakt, że olej spełnia wymagania najnowszych specyfikacji ATF. Oznacza to, że jest rekomendowany do stosowania w większości nowoczesnych automatycznych przekładni.
1920x608_230127